آزادسرو:کفاشیان قول مساعدت در زمینه خرید امتیازات تیم‌های بزرگسالان را داد!

به گزارش خبرگزاری فارس از لاهیجان، رئیس هیئت فوتبال این شهرستان صبح امروز در جمع مسئولان ورزش لاهیجان به برگزاری نشست با رئیس فدراسیون فوتبال و با حضور نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی در تهران اشاره کرد.

مهران آزادسرو، افزود: در نشست مذکور رئیس فدراسیون با قدردانی از تلاش هیئت فوتبال لاهیجان و سیاهکل گفت که در تلاش خواهیم بود تا نشست مجمع فدراسیون فوتبال را در آینده‌ای نزدیک در لاهیجان برگزار کنیم. علی کفاشیان برای حمایت از ورزش دو شهرستان لاهیجان و سیاهکل کمک‌هایی مانند لباس و اقلام ورزشی در نظر گرفته است.

رئیس هیئت فوتبال لاهیجان ادامه داد: رئیس فدراسیون فوتبال قول داد تا در زمینه خرید امتیازات تیم‌های بزرگسالان در لاهیجان و ارتقای لیگ باشگاه همیاری سیاهکل مساعدت کند.

وی با بیان اینکه در جلسه مذکور مقرر شده تا دومین نشست به منظور پیگیری مسایل مربوطه به‌زودی در هیئت فوتبال گیلان برگزار شود، تصریح کرد: مهم‌ترین مشکل ورزش این شهرستان‌ها نبود اعتبار است.

آزادسرو خاطرنشان کرد: نبود اعتبار در ورزش با توجه به وضعیت اقتصادی موجود در کشور یک معضل محسوب می‌شود.

وی کمک و حمایت را از خواسته‌های مهم مسئولان ورزش لاهیجان و باشگاه همیاری سیاهکل از رئیس فدراسیون و مدیران مربوطه عنوان کرد.

/ 3 نظر / 28 بازدید
بابک

کی اومد لاهیجان؟؟؟ بعدشم ندیمی نصف اجناس رو برای خودش بر میداره.

بابک

کی اومد لاهیجان؟؟ ندیمی نصف وسایلو برای خودش بر میداره.

جاوید

کفاشیان اومد لاهیجان ؟؟؟؟