ابراهیم مهربان: چند سایت باعث دامن زدن به استعفای عضو شورای شهر لاهیجان شدند

به گزارش "زبان گویا" رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان در رابطه با "استعفای یک عضو شورای اسلامی این شهر" گفت: آقای خدایگانی در تماسی با بنده، استعفای خود را بدون هیچ گونه توضیحی مطرح کردند.

مهربان افزود: ما باید با هم صحبت کنیم و نگرانی های ایشان را مورد بررسی قرار دهیم و بعد تصمیم گیری کنیم.

وی با اشاره به اینکه خدایگانی مشکلات شخصی و خانوادگی را از دلایل استعفا مطرح کرده است، خاطر نشان کرد: احساس ما این است که وجود ایشان برای شورای اسلامی شهر لاهیجان و شورای اسلامی استان گیلان یک غنیمت است.

رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان با اعلام اینکه هدف ما حفظ خدایگانی به عنوان عضو شورای اسلامی شهر است، گفت: بعضی حرف ها که اخیراً در رسانه ها مطرح شده، اصلاً از جانب آقای خدایگانی نبوده است.

مهربان به اعلام اینکه سر منشأ ایجاد شایعات و حاشیه ها را می شناسد، گفت: قطعاً در آینده نزدیک ناگفته هایی را خواهم گفت که چه افرادی با چه دیدگاهی، حرف هایی را مطرح و در سطح شهر پخش کردند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار "زبان گویا" مبنی بر اینکه وجود جریاناتی مثل استعفا و استیضاح شهردار در گذشته و استعفای عضو شورای شهر در زمان حال آرامش را از شهر و مجموعه شهرداری و شورای شهر گرفته است، گفت: در هر مجموعه ایی انسجام و آرامش باید وجود داشته باشد اما این اتفاقات پیش آمده نباید مانع انجام روند نظارتی و اجرایی شورای اسلامی شهر و شهرداری شود.

رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان اظهار داشت: وقتی برای یک قهرمان، قهرمانی مجدد سخت و ناممکن می شود، بهانه هایی مثل نا داوری و دوپینگ و ... را دلیل باخت خود مطرح می کند.

مهربان گفت: چنانچه این حرف و حدیث ها برای شورای لاهیجان باز هم تکرار شود در آینده صحنه گران اصلی این داستان را مشخص خواهم کرد.

وی با اعلام اینکه حرف و حدیث های بعد از استعفای آقای خدایگانی حاصل تحرکات فرصت طلبان است، گفت: چند سایت باعث دامن زدن به این قضیه شدند و موجبات نگرانی شهروندان لاهیجانی را فراهم کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان از دستگاه های نظارتی و امنیتی خواست تا موضوع ارسال پیامک استعفای عضو شورای اسلامی شهر لاهیجان به شهروندان را پیگیری و بررسی کنند.

مهربان با اعلام اینکه سرچشمه اخبار منتشر شده در سطح شهر در جای دیگری است، گفت: دلیل اصلی این جریانات تمام شدن تاریخ مصرف است.

وی با تکذیب فشارهای تحمیلی به شورای شهر که منجر به استعفای یک عضو شورا شد، اظهار داشت: از مدعیان می خواهیم اسم افرادی که به شورای شهر هر نوع نظر و کاری را تحمیل کردند، منتشر کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان در پایان با اعلام اینکه این اتفاق ریشه در یک فکر پوپولیستی محض دارد که گریبان گیر ما شده است، گفت: عده ایی با ایجاد طوفان به دنبال پاک کردن صورت مسئله هستند زیرا در آرامش به مقصود خود نمی رسند.

/ 0 نظر / 31 بازدید